Rūgštiniai pilingai

Stulpeliu:
Prekė išparduota
Peržiūrėti

Arco glikolio prausiklis 5% 15ml

0.00€

Atkuriamoji želė su glikolio rūgštimi. Ryškus odos atkūrimo efektas. Lengvina odos nuvalymą ir šalina raginines  ląsteles, skatina naujų ląstelių augimą. Atlieka cheminio šveitiklio funkciją ir mažina mimikos sukeltus nelygumus bei lygina odos trūkumus. Pastoviai naudojant ši želė blukina ir mažina pigmentines dėmes, oda tampa stangr..

Peržiūrėti

Azelaino rūgšties šveitiklis 30ml

19.00€

AZELAIC ACID/ Azelaino rūgšties šveitiklis Mažina perteklinį riebalų išsiskyrimą, valo, neutralizuoja spuogų atsiradimą. Tinka mišriai, riebiai, spuoguotai odai.Azelaino rūgšties 6,5%. Naudojimas: užtepti ploną produkto sluoksnį ant reikiamos odos vietos. Palikti veikti 10/20 minučių ir nuplauti drungnu vandeniu. Įspėjimai: vengti ko..

Peržiūrėti

Glikolio rūgšties šveitiklis 30ml

19.00€

GLYCOLIC ACID STRONG PEELING / Glikolio rūgšties stiprus šveitiklisSkatina odos sluoksniavimąsi ir ląstelių atsinaujinimą. Glikolio rūgšties 8%. Naudojimas: užtepti ploną produkto sluoksnį ant reikiamos odos vietos. Palikti veikti 7-10 minučių ir nuplauti drungnu vandeniu. Pajutus procedūros eigoje kaitimą ar stiprų dirginimą, nuplau..

Teirautis
Peržiūrėti

Lactic peel pieno rūgšties šveitiklis 30% 50ml

0.00€

 Lactic peel pieno rūgšties šveitiklis 30% su drėkinamuoju ir antisenėjimo poveikiu. Sumažina žalingų poveikių pasekmes ir odą, kuri buvo pakenkta po buvimo saulėje. Ji taip pat pagerine odos tonusą, tekstūrą ir bendrą išvaizdą. Procedūra priskiriama paviršutiniams šveitimams, tinka jautriai odai.  Profesionaliam naudojimui.Ingredients IN..

Teirautis
Peržiūrėti

Mandelic peel migdolų rūgšties šveitiklis 30% 50ml

0.00€

Mandelic peel migdolų rūgšties šveitiklis 30% efektyviausiai veikia tą odą, kuri turi savyje fotosenėjimo žymių, hiperpigmentaciją ir akne. Nedirgina odos. Pasižymi antiseptinėmis savybėmis, galima naudoti riebiai ir spoguotai odai. Atlikus šveitimą, reikia apsaugoti ir atstatyti epidermį, rekomenduojama naudoti atkuriamąjį gelį. Profesionaliam nau..

Teirautis
Peržiūrėti

Mesoshine rūgšties šveitiklis 50ml

0.00€

Mesoshine peel rūgšties šveitiklisSalicylic Acid 20%, Azelaic Acid 10%, Urea 5%, Allantoin 0.1%Sudėtyje yra azelaino ir salicilo rūgšties, šlapalo, alantoino.Mesoshine peel yra paviršutinis pylingas, kuris pašalina nešvarumus ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Šis peelingas rekomenduojamas ypač jautriai ..

Peržiūrėti

Migdolų rūgštinis šveitiklis veido priežiūrai su Aloe 30ml

19.00€

MANDELI ACID PEELING / Mandelic rūgšties šveitiklis su alijošiumiNuvalo odos atgyvenusias ląsteles ir odos nešvarumus. Tai švelnus odos pilingas ir tinka visiems odos tipams.Tai natūralus odos šveitimas. Migdolų rūgštis -10%.Naudojimas: užtepti ploną produkto sluoksnį ant reikiamos odos vietos. Palikti veikti 7-10 minučių ir nuplauti drungnu v..

Teirautis
Peržiūrėti

Neutralizuojantis tonikas rūgštinėms procedūroms 100ml

0.00€

Neutralizuojantis tonikas rūgštinėms procedūromsSkirtas rūgštinių šveitimų procedūroms. Naudojama rūgščių neutralizavimui. Profesionaliam naudojimui..

Prekė išparduota
Peržiūrėti

Šepetėlis rūgštinėms procedūroms

0.00€

Šepetėlis rūgštinėms procedūroms ..

Peržiūrėti

Šepetėlis rūgštinėms procedūroms didelis

8.40€

Šepetėlis rūgštinėms procedūroms didelis..

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)