Bes

Stulpeliu:
Peržiūrėti

BES Bulboton losjonas slenkantiems plaukams 12A

26.40€

Losjonas stipriai slenkantiems plaukams. Naudojimas: išplauti plaukus šampūnu ir nusausinti rankšluosčiu. Ampulės turinį švelniai įmasažuoti į galvos odą. neskalauti. Intensyviai slenkantiems plaukasm naudoti 1-2 kartus per savaitę, ne trumpiau kaip 1 mėn.SILKAT BULBOTON padeda kovoti su plaukų slinkimu.Polivitaminų kompleksas (vit. A, B1, B5, B7, ..

Peržiūrėti

BES Bulboton šampūnas slenkantiems plaukams 300ml

9.60€

Šampūnas slenkantiems plaukams. Naudojimas: užpilti šampūno ant sudrėkintų plaukų ir masažiniais judesiais įtrinti į galvos odą. Gerai nuskalauti drungnu vandeniu. Galima naudoti kasdien.SILKAT BULBOTON padeda kovoti su plaukų slinkimu.Polivitaminų kompleksas (vit. A, B1, B5, B7, E, F, H), aminorūgštys (metioninas, cisteinas), natūralių augalų ištr..

Teirautis
Peržiūrėti

Bes Hi-Fi plaukų dažai 100ml

0.00€

Bes Hi-Fi plaukų dažai 100ml..

Peržiūrėti

BES Lakas plaukams Dynamic invisible Strong 500ml

11.80€

BES Lakas plaukams Dynamic invisible Strong 500ml Purinamasis stiprios fiksacijos plaukų lakas visų tipų plaukams. Modeliuoja, suteikia apimties ir fiksuoja natūraliu būdu.Gamintojas: Italija..

Peržiūrėti

BES Midopla kaukė plaukams 500ml

12.90€

Midopla - Kapiliarinė kaukė silpniems ir pažeistiems plaukams. Kaukė giliai prasiskverbia į plaukų struktūrą.  Naudojimas: tepti ant švarių, rankšluosčiu gerai nusausintų plaukų. Truputį kaukės sušildyti tarp delnų ir ištepti plaukus, tolygiai paskirstant per visą ilgį. Palaikyti 4-5 minutes ir gerai nuskalauti drungnu vandeniu...

Teirautis
Peržiūrėti

Bes professional color dažai plaukams 100ml

0.00€

Bes professional color dažai plaukams 100ml..

Peržiūrėti

BES putos plaukams 300ml

11.70€

Natūralios fiksacijos putos dažytiems plaukams.Naudojimas: prieš naudojimą suplakti. Užpurkškite reikiamą kiekį putų ant delno ir šukomis paskirstyti po plaukus.Gamintojas: Italija ..

Peržiūrėti

BES šlapio efekto žele Wet-it 200ml

10.30€

Šlapio efekto žele maitina ir minkština sausus plaukus, lengvai tepasi. Naudojama ant sausų plaukų suteikia vidutinę, o ant šlapių -stiprią fiksaciją.Naudojimas: užtepti reikiamą kiekį ant plaukų ir formuoti pagal pageidavimą.  Gamintojas:Italija..

Peržiūrėti

Hergen V2 losjonas nuo plaukų slinkimo 100ml

22.00€

 Aktyvaus poveikio itin koncentruotas losjonas specialiai sukurtas tiems, kas patiria laipsnišką ir bendrą plaukų retėjimą. Losjono sudėtyje esantis iš augalų išgautas flavanoidas baikalinas ir kitos veikliosios medžiagos padeda uždelsti telogeno (plaukų augimo ramybės būsenos) fazę ir ją sutrumpina. Be to, priemonė stimuliuoja folikulų ląstel..

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (1 puslapių)