Cukraus vaškas

Depiliacija cukraus pasta- būdas puikus toms, kurios vertina natūralumą bei ekologiją. Depiliacija cukraus pasta nesukelia alergijos ir nepažeidžia odos. Cukraus pasta tepama prieš plaukelių augimo kryptį, tačiau sukietėjusi masė nuplėšiama pagal augimo kryptį. Taip oda apsaugoma nuo pažeidimų ir pasišalina tik negyvos odos sluoksnis. Oda tampa labai glotni ir švelni, pašalinami net ir ploniausi plaukeliai.  

Plaukelių šalinimas cukrumi yra vienas saugiausių, kadangi nepažeidžiama gyva oda ar plaukų svogūnėlis, oda apsaugoma nuo plaukelių įaugimo. 

Šis būdas tinka net ir jautriausiai odai, nealergizuoja.

Stulpeliu:
-27%
Peržiūrėti

Cukraus pasta soft minkšta Arco 350ml

14.50€ 19.98€

Cukraus pasta   SOFT (minkšta)  su medumi ir argano aliejumi, skirta plaukų pašalinimui natūraliu ir inovatyviu būdu. Su pasta atliekama plaukų šalinimo ir odos valymo procedūra. Tai visiškai natūralus naujas metodas plaukų šalinimui, pasta yra tirpi vandenyje, skystėja žemoje temperatūroje, nesukelia odos paraudo..

-27%
Peržiūrėti

Cukraus pasta Strong Arco 350ml

14.50€ 19.98€

Cukraus pasta Strong   (stipri)  su medumi ir argano aliejumi, skirta plaukų pašalinimui natūraliu ir inovatyviu būdu. Su pasta atliekama plaukų šalinimo ir odos valymo procedūra. Tai visiškai natūralus naujas metodas plaukų šalinimui, pasta yra tirpi vandenyje, skystėja žemoje temperatūroje, nesukelia odos p..

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)