Blakstienų užrietimui

Stulpeliu:
Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai juodi

3.70€

Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms. Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Blakstienas galima dažyti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. ..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai rudi

3.70€

Spalva: brownBinacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms.Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Galima naudoti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. &nbs..

Peržiūrėti

Binacil oksidacinis skystis 3proc.

2.58€

Binacil Hydrogen Peroxide 3 proc. - švelnus, gelio konsistencijos peroksidas antakių ir blakstienų dažams.Gamintojas: Vokietija, WimperwelleIngredients INCI: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Ceteareth-25, Acrylates/Beheneth-25 Methacylate Copolymer, Acetaminophen, Phosphoric Acid...

Prekė išparduota
Peržiūrėti

Įrankis aplikatorius

11.90€

Įrankis aplikatorius metalinis..

Peržiūrėti

Keratinas-maitinantis losjonas blakstienoms 7ml

12.90€

Keratinas-maitinantis losjonas blakstienoms 7mlMaitinamasis blakstienų losjonas skirtas priežiūrai namuose. Tepama ryte ir vakare ant švarių blakstienų.Skatina blakstienų augimą. Po kelių dienų blakstienos taps stipresnės ir ilgesnės, įgis sodrią spalvą. Augalų ekstraktai stiprina ir maitina. Keratinas atkuria struktūrą, sustiprina augimą. Pan..

Peržiūrėti

Klijai silikoniniams suktukams 5g

7.90€

Klijai silikoniniams suktukams 5gTik profesionalima naudojimuiIngredients INCI: Acrylic Copolymer, Aqua, Polyvinyl Alcohol, Ethyl Alcohol, Dextrin..

Peržiūrėti

Klijai silikoniniams suktukams Fast 5g

8.90€

Klijai silikoniniams suktukams Fast 5gGreitai stingstantys klijai silikoniniams suktukamsProfesionaliam naudojimui..

Peržiūrėti

Refectocil valiklis Saline 150ml

4.90€

Tirpalas . Skirtas valymui prieš ir po Refectocil dažų bei blakstienų rietiklio naudojimo.Gamintojas: AustrijaIngredients INCI: Aqua, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium  Sorbate, Citric acid. Bendrinti..

Teirautis
Peržiūrėti

Wimpernwelle antakių fiksavimo gelis skaidrus

7.90€

Wimpernwelle antakių fiksavimo gelis skaidrusŠis skaidrus ir lengvai naudojamas fiksavimo gelis suteiks jūsų antakiams tvirtumą ir formą.Gamintojas: Wimpernwelle, Vokietija..

Peržiūrėti

Wimpernwelle antakių liftingo rinkinys

36.50€

Wimpernwelle antakių liftingo rinkinysTurite problemą - susisukę ir išsikišę antakių plaukeliai? Norite juos ištiesinti ilgam laikui? Tai yra įmanoma su šiuo rinkiniu. Antakių plaukeliai suformuojami tinkama kryptimi 3-5 savaitėms ir tokiu būdu atrodo pilnesni. Sudėtis: Gelis Nr.1 ir Nr.2, klijai , teptukas, instrukcijaGamintojas: Vokietija..

Peržiūrėti

Wimpernwelle gelis blakstienų užrietimui Nr.1 ir Nr.2

8.50€

Gelis ilgalaikiam cheminiam blakstienų užrietimui Nr.1 ir Nr.2 (4 procedūroms). Be teptukoTik profesionalams. Sudėtyje yra amoniako ir tioglikoliato (Gel1), sudėtyje yra vandenilio peroksido (gel2). Vengti patekimo į akis. Prieš naudojimą gerai susipažinti su instrukcija.Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu (gel1+2) ir kreiptis ..

-25%
Peržiūrėti

Wimpernwelle gelis blakstienų užrietimui Nr.1ir Nr.2 rinkinys

38.22€ 51.00€

Gelis ilgalaikiam cheminiam blakstienų užrietimui Nr.1 ir Nr.2 (24 procedūroms).Į rinkinį įeina teptukas.Tik profesionalams. Sudėtyje yra amoniako ir tioglikoliato (Gel1), sudėtyje yra vandenilio peroksido (gel2). Vengti patekimo į akis. Prieš naudojimą gerai susipažinti su instrukcija.Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu (gel1+2) ir..

Peržiūrėti

Wimpernwelle gelis blakstienų užrietimui Nr.3

4.50€

Wimpernwelle gelis blakstienų užrietimui Nr.3Gelis ilgalaikiam cheminiam blakstienų užrietimui Nr.3 (4 procedūroms)Gelis , kuris pagreitina užrietimo procedūrą. Nuo šiol blakstienų dažymas ir rietimas VIENU METU Tik profesionalams. Sudėtyje yra vandenilio peroksido . Vengti patekimo į akis. Prieš naudojimą gerai susipažinti su instrukcija..

Peržiūrėti

Wimpernwelle klijai 2ml

2.50€

Wimpernwelle klijai, naudojami blakstienų užrietimo procedūroje.Gamintojas: Vokietija, WimpernwelleIngredients INCI: Aqua, Rubber latex, Methylhydroxyethylcellulose, Ammonia..

Peržiūrėti

Wimpernwelle laminavimo fluidas home 4ml

12.90€

Papildomas pliusas po blakstienų užrietimo procedūros arba po kiekvieno dažymo:Keratin booster -profesionali priežiūra su keratinu padeda atgaivinti blakstienų struktūrą. Šiurkščios blakstienos pripildomos keratinu. Rezultatas - blizgios ir stiprios blakstienos. Laminavimo fluidas papildomai palaiko plauko struktūros atkūrimą po procedūro..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 25 (2 puslapių)