Antakių ir blakstienų dažymui

Dažai antakiams ir blakstienoms

Megavalis.lt parduotuvėje didelis antakių ir blakstienų pasirinkimas - Refectocil, Hairwell, Intensive, Binacil... Antakių ir blakstienų dažai yra aukštos kokybės, puikiai išlaikantys savo spalvą.

Taip pat čia rasite ne tik antakių ir blakstienų dažus, bet ir visas dažymui reikalingas priemones. Tai antakių ir blakstienų šukutės, apsauginiai lapeliai po akimis prieš blakstienų dažymą, oksidaciniai skysčiai ir kremai, antakių dažų valikliai, šepetėliai antakių dažymui.

Stulpeliu:
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažų valiklis Binacil 50ml

5.20€

 Antakių ir blakstienų dažų valiklis BinacilNaudojamas po blakstienų ir antakių dažymo procedūros, greitam ir lengvam dažų nuvalymui nuo odos.Suvilgyti vatos pagaliuką valikliu ir nuvalyti odą.Gamintojas: VokietijaIngredients INCI: Aqua, Alcohol denat., Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Parfum, BHT..

-5%
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Hairwell

14.80€ 15.58€

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys:1.Antakių ir blakstienų dažų valiklis Hairwell. Naudojamas po blakstienų ir antakių dažymo procedūros, greitam ir lengvam dažų nuvalymui nuo odos. Naudojimas: vatos diskelį suvilgykite priemone ir švelniai tepkite ant nudažytų blakstienų ar antakių.2.Hairwell dažai antakiams  (spalva pa..

Laikinai neturime
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Intensive

18.52€

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Intensive1.Intensive dažai antakiams ir blakstienoms 20ml (pasirinktinai spalva, nurodykite komentaruose)2.Taurelė stiklinė3.Intensive oksidacinis kremas 3% 50ml4.Teptukas antakių ir blakstienų dažymui kampinis Intensive. 5.Antakių ir blakstienų dažų valiklis Hairwell 250mlSkirta antakių ir blakstienų dažy..

-10%
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Refectocil

16.20€ 18.00€

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Refectocil1. Dažai antakiams ir blakstienoms 15ml (spalva pasirinktinai, įrašykite komentaruose)2.Refectocil oksidantas skystas 3% 100ml3.Šepetėlis dažymui minkštas4. Dažų valiklis Hairwell 100mlSkirta antakių ir blakstienų dažymui grožio salonuose. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezul..

Peržiūrėti

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms juodi Nr.1 20ml

5.50€

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms Nr.1 20mlAntakių blakstienų dažai Apraise „Professional Eyelash and Eyebrow Tint Nr. 1“, juodiProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda dažams gili..

Peržiūrėti

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms rudi Nr.3

5.50€

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms rudi Nr.3Antakių blakstienų dažai Apraise „Professional Eyelash and Eyebrow Tint Nr. 3“, tamsiai rudiProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda..

Peržiūrėti

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms šv.rudi Nr.3.1

5.50€

Antakių blakstienų dažai Apraise „Professional Eyelash and Eyebrow Tint Nr. 3.1“, šviesiai rudiProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda dažams giliai įsiskverbti į plaukelius ir nudažyti..

Peržiūrėti

Apraise oksidantas antakių ir blakstienų dažams 50ml

4.63€

Oksidantas antakių ir blakstienų dažams Apraise 50mlOksidantas antakių ir blakstienų dažams Apraise „Tint Developer“, 50 mlProfesionaliam naudojimuiPriemonė aktyvuoja dažus ir padeda užtikrinti, kad nudažytų antakių ar blakstienų spalva išliktų ryški ilgą laiką.Naudojimas: prieš pat dažymą sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų „..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai juodai mėlyni

3.70€

Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms. Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Blakstienas galima dažyti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. ..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai juodi

3.70€

Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms. Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Blakstienas galima dažyti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. ..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai natūraliai rudi

3.70€

Spalva: natural brown.Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms. Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Galima naudoti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyk..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai rudi

3.70€

Spalva: brownBinacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms.Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Galima naudoti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. &nbs..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai šviesiai juodi

3.70€

Spalva: light black.Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms.Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Galima naudoti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose.&nb..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai šviesiai rudi

3.70€

Spalva: Light brown.  Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms.Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Galima naudoti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpykl..

Peržiūrėti

Binacil oksidacinis skystis 3proc.

2.58€

Binacil Hydrogen Peroxide 3 proc. - švelnus, gelio konsistencijos peroksidas antakių ir blakstienų dažams.Gamintojas: Vokietija, WimperwelleIngredients INCI: Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Ceteareth-25, Acrylates/Beheneth-25 Methacylate Copolymer, Acetaminophen, Phosphoric Acid...

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 68 (5 puslapių)