Blakstienoms

Stulpeliu:
Peržiūrėti

Akmeninis padėkliukas klijams 5cm

3.90€

Akmuo klijams 5cmSpalva: baltai-žalsva..

Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažų valiklis Binacil 50ml

5.20€

 Antakių ir blakstienų dažų valiklis BinacilNaudojamas po blakstienų ir antakių dažymo procedūros, greitam ir lengvam dažų nuvalymui nuo odos.Suvilgyti vatos pagaliuką valikliu ir nuvalyti odą.Gamintojas: VokietijaIngredients INCI: Aqua, Alcohol denat., Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Parfum, BHT..

-5%
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Hairwell

14.80€ 15.58€

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys:1.Antakių ir blakstienų dažų valiklis Hairwell. Naudojamas po blakstienų ir antakių dažymo procedūros, greitam ir lengvam dažų nuvalymui nuo odos. Naudojimas: vatos diskelį suvilgykite priemone ir švelniai tepkite ant nudažytų blakstienų ar antakių.2.Hairwell dažai antakiams  (spalva pa..

Laikinai neturime
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Intensive

18.52€

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Intensive1.Intensive dažai antakiams ir blakstienoms 20ml (pasirinktinai spalva, nurodykite komentaruose)2.Taurelė stiklinė3.Intensive oksidacinis kremas 3% 50ml4.Teptukas antakių ir blakstienų dažymui kampinis Intensive. 5.Antakių ir blakstienų dažų valiklis Hairwell 250mlSkirta antakių ir blakstienų dažy..

-10%
Peržiūrėti

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Refectocil

16.20€ 18.00€

Antakių ir blakstienų dažymo rinkinys Refectocil1. Dažai antakiams ir blakstienoms 15ml (spalva pasirinktinai, įrašykite komentaruose)2.Refectocil oksidantas skystas 3% 100ml3.Šepetėlis dažymui minkštas4. Dažų valiklis Hairwell 100mlSkirta antakių ir blakstienų dažymui grožio salonuose. Gamintojas garantuoja kokybišką ir ilgai išliekantį rezul..

Peržiūrėti

Antakių žele Hairwell 50ml

2.90€

Skirta antakiams formuoti ir išlaikyti jų formą nesuklijuojant plaukelių.Negali patekti į akis. Patekus į akis, išskalauti vandeniu.Gamintojas: VokietijaIngredients INCI: Aqua, PVP/VA Copolymer, Propylene Glycol, Triethanolamine, Carbomer, Phenoxyethanol, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Parfum, Benzophenone-4, Caprylyl Glycol, Hexyl Cinnamal, Benzy..

Peržiūrėti

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms juodi Nr.1 20ml

5.50€

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms Nr.1 20mlAntakių blakstienų dažai Apraise „Professional Eyelash and Eyebrow Tint Nr. 1“, juodiProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda dažams gili..

Peržiūrėti

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms rudi Nr.3

5.50€

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms rudi Nr.3Antakių blakstienų dažai Apraise „Professional Eyelash and Eyebrow Tint Nr. 3“, tamsiai rudiProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda..

Peržiūrėti

Apraise dažai antakiams ir blakstienoms šv.rudi Nr.3.1

5.50€

Antakių blakstienų dažai Apraise „Professional Eyelash and Eyebrow Tint Nr. 3.1“, šviesiai rudiProfesionaliam naudojimui.Dažai nenubėga, netepa, o spalva ilgai išlieka ryški.Priemonė papildyta “Optic Chroma“ kompleksu ir naujausiais spalvos pigmentais. Bičių vaškas ir maitinantis kremas padeda dažams giliai įsiskverbti į plaukelius ir nudažyti..

Peržiūrėti

Apraise oksidantas antakių ir blakstienų dažams 50ml

4.63€

Oksidantas antakių ir blakstienų dažams Apraise 50mlOksidantas antakių ir blakstienų dažams Apraise „Tint Developer“, 50 mlProfesionaliam naudojimuiPriemonė aktyvuoja dažus ir padeda užtikrinti, kad nudažytų antakių ar blakstienų spalva išliktų ryški ilgą laiką.Naudojimas: prieš pat dažymą sumaišykite 2 cm ilgio dažų juostelę ir 10 lašų „..

Prekė išparduota
Peržiūrėti

Ardell blakstienos knot-free double medium

0.00€

ARDELL DuraLash  Flare dirbtinių blakstienų kuokšteliai, padedantys sukurti tiesiog nepamirštamą akių efektą. Double-dvigubai storesnės ir išraiškingesnės.ARDELL DuraLash dirbtinių blakstienų pranašumai:• Ilgalaikiai atskiri blakstienų kuokšteliai;• Pakuotę sudaro net 56 vnt. blakstienų kuokštelių;• Nesudėtinga naudoti;• Dailiai užri..

Prekė išparduota
Peržiūrėti

Ardell blakstienos knot-free double short

0.00€

ARDELL DuraLash  Flare dirbtinių blakstienų kuokšteliai, padedantys sukurti tiesiog nepamirštamą akių efektą. Double-dvigubai storesnės ir išraiškingesnės.ARDELL DuraLash dirbtinių blakstienų pranašumai:• Ilgalaikiai atskiri blakstienų kuokšteliai;• Pakuotę sudaro net 56 vnt. blakstienų kuokštelių;• Nesudėtinga naudoti;• Dailiai užri..

Peržiūrėti

Ardell blakstienos knotted black long

5.18€

ARDELL DuraLash  dirbtinių blakstienų kuokšteliai, padedantys sukurti tiesiog nepamirštamą akių efektą. Jei norite ypač patankinti ir paryškinti blakstienas, naudokite daugiau kuokštelių.ARDELL DuraLash dirbtinių blakstienų pranašumai:• Ilgalaikiai atskiri blakstienų kuokšteliai;• Pakuotę sudaro net 56 vnt. blakstienų kuokštelių;• Nesudėt..

Peržiūrėti

Ardell blakstienos knotted black medium

5.18€

ARDELL DuraLash  Flare dirbtinių blakstienų kuokšteliai, padedantys sukurti tiesiog nepamirštamą akių efektą. Jei norite ypač patankinti ir paryškinti blakstienas, naudokite daugiau kuokštelių.ARDELL DuraLash dirbtinių blakstienų pranašumai:• Ilgalaikiai atskiri blakstienų kuokšteliai;• Pakuotę sudaro net 56 vnt. blakstienų kuokštelių;• N..

Peržiūrėti

Binacil antakių ir blakstienų dažai juodai mėlyni

3.70€

Binacil Eyelash & Eyebrow Tint - dažai antakiams ir blakstienoms. Tinka tiek natūralioms, tiek ir dirbtinėms blakstienoms bei antakiams dažyti.  Blakstienas galima dažyti iškart po Wimpernwelle cheminio blakstienų užrietimo.Priemonė antakių ir blakstienų dažymui skirta profesionaliam naudojimui grožio salonuose, kirpyklose. ..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 159 (11 puslapių)