Sterilūs auskarai Caflon

Stulpeliu:
Peržiūrėti

Asept antiseptinis purškalas 100ml

5.90€

Asept valo ir dezinfekuoja nedideles žaizdas bei įvairius odos pažeidimus, įbrėžimus, nubrozdinimus, malšina vabzdžių įgėlimus bei įvairaus pobūdžio nudegimus. Asept yra malonus naudoti, nes nesukelia dilgčiojimo ar perštėjimo.Naudojimas:Žaizdos ir pažeidimai: iš pradžių Asept suvilgytu tamponu nuplauti aplink žaizdą esančią odą, tada Asept tamponu..

Peržiūrėti

Caflon markeris

4.90€

Specialus netoksiškas markeris , skirtas pažymėti auskarų vėrimo vietą ..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai apvalūs paauksuoti 12 porų

20.40€

Vidutinio diametro apvalios formos auskarai. 24ct Gold Plated. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai apvalūs paausuoti mini 12 porų

20.40€

Mažo diametro apvalios formos auskarai . 24ct Gold Plated. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai apvalūs sidabro spalvos 12porų

20.40€

Vidutinio diametro apvalios formos auskarai. Stainless White . Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai apvalūs silver plate Mini 12 porų

20.40€

Mažo diametro apvalios formos auskarai. Stainless White . Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai...

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai apvalūs spalvoti 12porų

24.00€

Vidutinio diametro apvalios formos auskarai su spalvotomis akutėmis . 24ct Gold Plated. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai apvalūs spalvoti sidabriniame apvade 12 porų

24.00€

Vidutinio diametro apvalios formos auskarai su spalvotomis akutėmis . Stainless White. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Teirautis
Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai paauskuoti įvairių formų 12 porų

0.00€

Vidutinio diametro įvairių formų auskarai. 24ct Gold Plated. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse...

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai Safetec SY15

9.90€

Safetec 24ct Gold plate auskarai (spalva chameleonas Rock) , 1pora. Safetec yra prabangi auskarų vėrimo sistema pasižyminti dar didesniu sterilumu bei procedūros tikslumu – kas leidžia pasiūlyti klientams nepriekaištingą paslaugos kokybę. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų. Safetec linijos auska..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai Safetec SYPCZ-3

11.50€

Safetec 24ct Gold plate auskarai , 1pora. Safetec yra prabangi auskarų vėrimo sistema pasižyminti dar didesniu sterilumu bei procedūros tikslumu – kas leidžia pasiūlyti klientams nepriekaištingą paslaugos kokybę. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų. Safetec linijos auskarai yra skirti naudoti su šios ..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai Safetec SYR

7.90€

Safetec 24ct Gold plate ball rutuliuko formos auskarai , 1pora. Safetec yra prabangi auskarų vėrimo sistema pasižyminti dar didesniu sterilumu bei procedūros tikslumu – kas leidžia pasiūlyti klientams nepriekaištingą paslaugos kokybę. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų. Safetec linijos auskarai yra s..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai Safetec SYWCZ

11.50€

Safetec 24ct Gold plate auskarai , 1pora. Safetec yra prabangi auskarų vėrimo sistema pasižyminti dar didesniu sterilumu bei procedūros tikslumu – kas leidžia pasiūlyti klientams nepriekaištingą paslaugos kokybę. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų. Safetec linijos auskarai yra skirti naudoti su šios ..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai spalvoti clawset formos 12 porų

27.60€

Vidutinio diametro clawset formos auskarai su spalvotomis akutėmis . 24ct Gold Plated. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Peržiūrėti

Caflon sterilūs auskarai spalvoti įvairių formų auksiniame apvade 12porų

27.60€

Vidutinio diametro įvairių formų auskarai su spalvotomis akutėmis . 24ct Gold Plated. Caflon auskarai gaminami iš alergijos ir odos sudirgimo nesukeliančių medžiagų.  Visi auskarai pateikiami  steriliose lizdinėse pakuotėse.Gamintojas: D.Britanija    ORIGINALAIDėl didmeninių kainų susisiekti tiesiogiai..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 17 (2 puslapių)