Žalias karštas vaškas 925ml
Jūsų prekių krepšeluios yra tuščiaS
Aprašymas
Žemoje temperatūroje besilydantis žalias vaškas.
Šio karšto vaško seno recepto pagrindas yra rinktinis bičių vaškas ir stabilios natūralios dervos. Jis konkrečiai skirtas jautriai ir dehidratuotai odai, pašalina plaukus iš šaknų ir lėtina plauko ataugimą. Lydosi žemoje temperatūroje ir skirtas švelnioms vietoms – veidui, pažastims, bikini. Šio vaško kitoks tankumas, jis tepamas storesniu sluoksniu negu kiti vaškai, tačiau jam nuplėšti nereikia naudoti juostelių.
Gamintojas: Italija
Nemokamas pristatymas, užsakant prekių virš 55 Eur
PRISTATYMO BŪDAS | KAINA |
Pristatymas Omniva kurjeriu (nemokamai, jei užsakymo suma viršija 55 Eur) ***karantino metu kurjeriai veža siuntas tik į įmones | 3.90 (su PVM) |
Pristatymas į Omniva paštomatą (nemokamai, jei užsakymo suma viršija 55 Eur) | 2.50 (su PVM) |
Atsiėimimas parduotuvėje Klaipėdoje (adresu Klaipėda, Rumpiškės 2) | nemokamai |
Siuntimas į užsienį - pagal susitarimą (siųskite mums užklausą į info@megavalis.lt)
Pateikus ir apmokėjus užsakymą iki 13 val., galima tikėtis pristatymo jau sekančią darbo dieną, išskyrus šventines dienas.
Didelių gabaritų siuntų (baldai, įranga ir kitos prekės) transportavimo išlaidos skaičiuojamos pagal atskirą susitarimą, priklausomai nuo prekės dydžio ir svorio. (El.parduotuvė automatiškai neskaičiuoja)