BENDRAUKIME: +370 46 310 187

CHI Silk Infusion šilkas plaukams 15ml

  • CHI Silk Infusion šilkas plaukams 15ml
  • Prekės kodas: SA CHI0301
  • Prieinamumas: Yra prekyboje

  • 3,50

Aprašymas

CHI šilkas plaukams

Visų tipų plaukams

Nenuplaunama, itin giliai plaukus atstatanti priemonė , praturtinta natūraliu šilku, kviečių ir sojos baltymais. Šilko proteinai – tai septyniolika amino rugščių, formuojančių plauko proteiną, nepralenkiamas drėkinimas, nepakartojamas žvilgesys.  „Silk infusion“ formulė pritaikyta net ir labai pažeistiems, išsausėjusiems bei spindesį praradusiems plaukams.

Plaukai tampa  nepaprastai glotnūs, minkšti, lengvai formuojami, stiprūs ir elastingi. Naudojant plaukų šilką, plaukai neapsunksta ir labiau blizga. Tai puiki apsauginė priemonė nuo saulės, vėjo ir vandens druskų. Sudėtyje nėra alkoholio.

CHI šilkas salonuose naudojamas kaip šilko terapija.

Naudojimas namuose: keletą priemonės lašų užpilti ant delnų ir tolygiai paskirstyti ant plaukų. Priemonė integruojasi į plauką šilumos pagalba.

Profesionaliam naudojimui: švarius ir nusausintus plaukus sutepti šilku ir 10-15 min. pašildyti klimazonu arba plaukų fenu.

Kiekis – 15 ml

Žymos: Šilkas plaukams, CHI šilkas, aliejus plaukams, plaukų atstatymas, plaukų tiesinimui, šilkiniai plaukai, plaukams, plaukų priežiūrai, palukų priežiūros priemonės

Komentarai

    Blogas           Geras