BENDRAUKIME: +370 46 310 187

Rinkinys rankų ir kojų priežiūrai

  • Rinkinys rankų ir kojų priežiūrai
  • Prekės kodas: PD RINK M
  • Prieinamumas: Yra prekyboje

  • 20,30

  • 29,00€

Aprašymas

Rinkinys rankų ir kojų priežiūrai 

1.PD putos kojoms su aktyviąja spirulina 125ml

Koncentruotas preparatas kojoms lengvos putos pavidalu.

Sudėtyje yra skvalano, kuris stabilizuoja odos lipidų struktūrą, atkuria epidermį. Tai medžiaga, kuri yra sudedamoji odos lipidų dalis. Jos vaidmuo laibai svarbus odos būklei palaikyti. Spirulinas yra prisotintas mineralais, amino rūgštimis, vitaminais ir proteinais. Alantoino dėka atkuriamas epidermis, slopinami sudirgimai. Puta maloniai kvepia ir dėka savo konsistensijos idealiai įsiskverbia.

Drėkina ir lygina kojų odą. Galima tepti tarp kojų pirštų.

Rekomenduojama diabetikams ir aktyviai sportuojantiems. Kasdieninei  kojų priežiūrai.

Naudojimas. Prieš naudojimą – sukratyti. Atitinkamą kiekį putų, maždaug 3 cm  užtepti ant sausos ir švarios kojų odos. Masažuoti kol pilnai įsiskverbs. Naudoti 1-2 kartus per dieną.


2.PD Putos serumas rankoms ir nagams sausai odai 125ml

Skirta kasdieninei rankų odos ir nagų priežiūrai.

Koncentruotas preparatas lengvos putos pavidalu. Sudėtyje yra sviestmedžio aliejaus, vitamino E, kurie puikiai drėkina net sunkai suskilinėjusią odą.

Inovatyvios natūralios kilmės sudėtinės mediagos Zamea, Propanediol, išgautos iš kukurūzų ir Hydromanil suteikia ilgalaikį drėkinimą. Alantoino dėka atkuriamas epidermis, slopinami sudirgimai.

Rekomenduojama diabetikams.

Naudojimas. Prieš naudojimą – sukratyti. Atitinkamą kiekį putų, maždaug 3 cm  užtepti ant sausos ir švarios rankų odos. Masažuoti kol pilnai įsiskverbs. Naudoti 1-2 kartus per dieną.

Komentarai

    Blogas           Geras