BENDRAUKIME: +370 46 310 187

PD ONYGEN kremas skirtas susilpnėjusių nagų, atsiskyrusių nuo nago guolio atkūrimui 20ml

  • PD ONYGEN kremas skirtas susilpnėjusių nagų, atsiskyrusių nuo nago guolio atkūrimui 20ml
  • Prekės kodas: PD 594
  • Prieinamumas: Yra prekyboje

  • 14,90

Aprašymas

Kremas skirtas susilpnėjusių nagų, atsiskyrusių nuo nago guolio atkūrimui.

Indikacijos: Onicholizė, susilpnėjusių rankų ir kojų nagų, atsiskyrusių nuo savo guolio atstatymas.

Rekomenduojama diabetikams.

Novatoriška kremo formulė, apsaugota patentu, sudėtyje turinti 40% riebumo priešpienio su daugiau nei 250 koncentruotų junginių, kurių nebūna jokiame kitame natūralios kilmės produkte. Esantys priešpienyje proteinai - imunoglobulinas, laktoferinas, lizocimas, laktoperoksidazė, veikia prieš bakterijas, virusus ir grybelius. Dar daugiau – priešpienio sudėtyje yra riebalų, angliavandenių, nukleino rūgščių augimo faktoriaus darinių, vitamino B ir vitaminų A,D,E, gerai įsisavinamo kalcio. Produkto bazė yra plokštelinės struktūros skystieji kristalai,  todėl aktyvių veikliųjų medžiagų įsiskverbimas yra efektyvesnis. Sudėtyje yra regeneravimui būtino skvalano, šaltalankio ir avokados aliejų.

Naudojimas: Tepti kremą probleminėje vietoje. Įmasažuoti į odą du kartus per dieną. Du kartus per savaitę tepkite nakčiai su apvyniojimu. Naudokite kremą su podologo priežiūra.

Žymos: Pedikiūro priemonės, kosmetika manikiūrui, kosmetika kojoms, atšokusiems nagams, profesionalios pedikiūro priemonės, pažeisti nagai, Podopharm priemonės,

Komentarai

    Blogas           Geras