BENDRAUKIME: +370 46 310 187

CA Intensyvus rageną ir odeles šalinantis gelis 250ml

  • CA Intensyvus rageną ir odeles šalinantis gelis 250ml
  • Prekės kodas: CL GEL
  • Prieinamumas: Yra prekyboje

  • 18,00

Aprašymas

Tinkamą kiekį gelio uždėkite ant servetėlės. Taip paruoštą juostą uždėkite ant odos toje vietoje, kur bus atliekama procedūra. Apsukite tą vietą plėvele ir leiskite veikti 15-30 min. Praėjus šiam laikui, mentele atsargiai pašalinkite nagų odeles ar kitą sukietėjusią odą. Naudodami dildę su vienkartiais šlifavimo lapeliais, išlyginkite odos paviršių. Procedūros metu yra būtina naudoti vienkartines pirštines.  

Produktą rekomenduojama naudoti tose rankų ir kojų vietose, kur reikia pašalinti odeles, sukietėjimus, nuospaudas. Nenaudokite ant pažeistų vietų (nubrozdinimai, pažeidimai, įpjovimai) ar dėl ligos pakitusiose vietose. Rekomenduojama ypač apdairiai elgtis su sergančiais diabetu, nėščiomis ar maitinančiomis moterimis. Nenaudokite produkto daugiau nei kartą per savaitę. Venkite produkto kontankto su akimis. Laikykite sausoje, vėsioje ir saugioje vietoje, saugokite nuo vaikų. Jei oda šlapiuoja, niežti ar kyla kitos nepageidaujamos reakcijos, procedūrą būtina nedelsiant nutraukti ir sudirgusi oda turi būti nuplauta vandeniu.

Ingredients INCI: Aqua/Water , Propylene glycol, glycerin, potassium hydroxide, carbomer, salicylic acid, glycolic acid, lactic acid, citric acid, malic acid.

Komentarai

    Blogas           Geras