BENDRAUKIME: +370 46 310 187

Kinetics lakų rinkinys Fashion

  • Kinetics lakų rinkinys Fashion
  • Prekės kodas: KI KPFK01
  • Prieinamumas: Laikinai neturime

Aprašymas

 

Nagų lako rinkinį Kinetics Fashion Kit sudaro: Solar Gel nagų lakas Victory, Solar Gel viršutinis nagų lako sluoksnis, Odelių aliejus su migdolais.

Kinetics SolarGel nagų lakas – tai nauja nagų lako linija, kuria nulakuoti nagai atrodo kaip padengti geliniu lakavimu. Nagų lakas atitinka JAV ir Europos sąjungos keliamus standartus, jo sudėtyje nėra formaldehidų ar kamparo. Nagų lakas Jus džiugins iki 10 dienų. Šiam nagų lakui nereikia UV ar LED lempos. Rekomenduotina naudoti kartu su Kinetics viršutiniu nagų lako sluoksniu.

SolarGel Top viršutinis nagų lako sluoksnis - išskirtinis, gelio efekto viršutinis nagų lako sluoksnis, nereikalaujantis UV ar LED lempos. Išlaiko iki 10 d. Naudojimas: tepti vienu sluoksniu ant nulakuotų nagų. Palaukti kol išdžius.

Migdolų aliejukas odelėms - pagrindinė priemonė, kurią rekomenduojama naudoti kiekvieną dieną, kad Jūsų nagai ir odelės išliktų sveikos. Aliejukas odelėms padeda nagams augti sveikiems, maitina ir suminkština odeles. Naudojant aliejuką kiekvieną dieną, nagų būklė pagerėja, odelės išlieka stangrios ir sveikos, atstatomos sausos ir sudirgintos odelės. Migdolų aliejuko odelėms sudėtyje yra: saldžiųjų migdolų aliejaus – greitai susigeria į odą ir nago plokštelę, padeda subalansuoti nagų ir odelių drėgmės lygį; Vitaminas E – stiprus antioksidantas, saugantis odą nuo stiprios laisvųjų radikalų daromos žalos, padidina drėgmės lygį ir gydo trūkinėjančią, sausą ir sudirgintą odą; Mirų aliejus atnaujina sausą ir pažeistą odą. Naudojimo būdas: vieną lašiuką aliejuko tepkite odelių zonoje ir ant nago plokštelės. Švelniai masažuokite sukamaisiais judesiais.

Komentarai

    Blogas           Geras