BENDRAUKIME: +370 46 310 187

A Odos dezinfekavimo priemonė Chemisept G 250ml

  • A Odos dezinfekavimo priemonė Chemisept G 250ml
  • Prekės kodas: CH CHEMIG250
  • Prieinamumas: Prekė išparduota

Aprašymas

SIUNTIMAS TIK PAŠTOMATU !!!


Bespalvis odos antiseptikas.

Chemisept G pasižymi plačiu fungicidiniu ir baktericidiniu poveikiu, naikina Gram-teigiamas ir Gram-neigiamas bakterijas (tarp jų Mycobacterium terrae) ir grybelius, dezaktyvuoja virusus su apvalkalais (tarp jų HBV, HIV, HCV, Vaccinia, Herpes simplex) ir be apvalkalų (tarp jų ir Adeno).

NAUDOJIMAS: naudojant kaip antiseptiką įdrėskimų ir nedidelių trauminių žaizdų, injekcijų į odą bei kraujo ėmimo atveju, apipurkšti injekcijos arba kraujo ėmimo vietą. Poveikio trukmė 30 sekundžių. Atliekant priešoperacinį odos paruošimą apdoroti odą operuojamoje srityje du kartus, kiekvieną kartą po 1,5 min. Bendra poveikio trukmė 3 min. Pooperaciniam žaizdos apdorojimui tirpalą tepti operacijos srityje, apdoroti steriliu tamponu, po to patepti/nupurkšti tirpalu dar kartą ir aprišti steriliu tvarsčiu, neleidžiant tirpalui išdžiūti.

SUDĖTIS: etanolis 75% (poveikio medžiaga), ketvirtiniai amonio junginiai 0,1% poveikio medžiaga).

Gaminys atitinka EN 12054, EN 14348, EN 12791 reikalavimus.

  

Pastaba: dezinfekavimo priemonių instrukcijos ir saugos duomenų lapai pridedami, nurodžius jų reikalingumą užsakymo pastabose. 

Žymos: Dezinfekavimas grožio salone, dezinfekavimo skystis, odos dezinfekavimas, odos dezinfekavimo skystis. deinfekavimas kirpyklai, dezinfekavimas manikiūrui

Komentarai

    Blogas           Geras