BENDRAUKIME: +370 46 310 187

A Dezinfekavimo skystis Instrusept plus 1l

  • A Dezinfekavimo skystis Instrusept plus 1l
  • Prekės kodas: CH IN+
  • Prieinamumas: Yra prekyboje

  • 17,90

Aprašymas

SIUNTIMAS TIK PAŠTOMATU !!!


Instrumentų, paviršių ir įrangos plovimo ir dezinfekavimo priemonė.Visuomenės sveikatos priežiūros dezinfekantas (2 tipo biocidas). Paviršiams, įrankiams ir įrangai plauti ir dezinfekuoti sveikatos priežiūros ir visuomeninės paskirties įstaigose, kirpyklose, soliariumuose, grožio salonuose.
INSTRUSEPT PLUS yra koncentratas, neturintis savo sudėtyje fenolų, aldehidų ir fosfatų. Preparatas pasižymi plačiu baktericidiniu poveikiu, inaktyvuoja bakterijas, tame tarpe ir tuberkuliozės mikobakterijas, bei virusus (HB, ŽIV, Rota ir kt.), o taip pat grybelius. Dėl sudėtyje esančių paviršiaus aktyviųjų medžiagų, preparatas pasižymi geromis valomosiomis savybėmis. Darbinių tirpalų naudojimas nekenksmingas žmonėms ir aplinkai. Trumpas ekspozicijos laikas ir mažos tirpalo koncentracijos leidžia preparatą naudoti ekonomiškai.

Pastaba: dezinfekavimo priemonių instrukcijos ir saugos duomenų lapai pridedami, nurodžius jų reikalingumą užsakymo pastabose. 

Žymos: Instrusept plus, dezinfekavimo skystis, dezinfekcija grožio salonui, dezinfekcija kirpyklai, dezinfekavimas, dezinfekcinis skystis grožio salonui

Specifikacija

Megavalis
Talpa 1000ml

Komentarai

    Blogas           Geras