BENDRAUKIME: +370 46 310 187

Arco braziliškas vaškas 800ml

  • Arco braziliškas vaškas 800ml
  • Gamintojas: Arco, Italija
  • Prekės kodas: AR E5204N
  • Prieinamumas: Sandėlyje

  • 18,50

Aprašymas

Tai karštas vaškas indelyje, tam kad meistrių darbas būtų patogesnis. 

Vaškas skirtas veidui, kūnui, bikini. Aukščiausios kokybės produktas iš išgrynintos portugališkos dervos ir itališko bičių vaško.

Šis produktas sėkmingai naudojamas profesionalų, šalinančių plaukus delikačiose vietose braziliška technologija. Tai yra elastingas ir minkštas vaškas, kuris leidžia vientisą sluoksnį vaško padengti virš didesnio paviršiaus, vaškui neišdžiūvant. Prie ne labai aukstos temperatūros, yra geras vaško elastingumas ir tirštumas. Neperkaista. Mažiau skaudus, švelnus vaškas.

Naudojimas:   oda turi būti nuvalyta ir švari. Paskirstykite sluoksnį vaško pagal plauko augimo kryptį, paspauskite su ranka kelioms sekundėms ir greitai plėškite prieš plauko augimo kryptį.

Po procedūros , nuvalykite specialia priemone po depiliacijos: aliejumi po depiliacijos, pieneliu po depiliacijos  http://www.megavalis.lt/depiliacijai/kosmetika-pries-ir-po-depiliacijos-c63c70.html


Gamintojas: Italija

Žymos: Braziliškas vaškas, derva depiliacijai, vaškas depiliacijai, karštas vaškas, vaškas bikini, vaškas veidui, elastingas vaškas, neskaudus vaškas

Specifikacija

Megavalis
Talpa 800ml

Komentarai

    Blogas           Geras