BENDRAUKIME: +370 46 310 187

Refectocil blakstienų augimą skatinanti priemonė

  • Refectocil blakstienų augimą skatinanti priemonė
  • Prekės kodas: CM 3080952
  • Prieinamumas: Prekė išparduota

Aprašymas

BEAUTYLASH blakstienų augimo skatintojas

Rezultatai pastebimi jau po keletos savaičių. Po 6 savaičių Jūsų blakstienos atrodys pastebimai ilgesnės, tankesnės ir stipresnės. 

Jūs pagaliau turėsite blakstienas, apie kurias visuomet svajojote. Įrodyta tyrimais, kad naudojant šią priemonę, blakstienos tampa ilgesnės, storesnės ir stipresnės. Ši priemonė stimuliuoja blakstienų šaknis ir suaktyvina blakstienų augimą.

Visa paslaptis glūdi Karibų jūros koraluose Plexaura Homomalla. Natūrali medžiaga, randama Karibų jūroje augančiuose Plexaura Homomalla koraluose, stimuliuoja blakstienų šaknis ir suaktyvina blakstienų augimą.Prailginamas blakstienų augimo fazės laikas ir padidinamas augančių blakstienų skaičius. Bioaktyvi medžiaga stimuliuoja plaukų atsinaujinimo procesą, pagerina blakstienų plaukų struktūrą ir elastingumą.


Naudojimas:

  • Naudokite „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatorių kiekvieną vakarą. Nusivalę makiažą, tepkite priemonę ant viršutinio akies voko kontūro. Tuomet užtepkite šiek tiek serumo ant viršutinių ir apatinių blakstienų galiukų. Užtenka tik vieno brūkštelėjimo teptuku. „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatorius tinka ir antakiams.
  • Tepkite priemonę tik ant sveikos odos ir nedelsiant nutraukite naudojimą, jei pastebėsite netoleravimo požymių. Venkite patekimo į akis. 
  • „Beauty Lash“ blakstienų augimo stimuliatoriaus sudėtyje nėra prostamidų, parabenų ar dirbtinių kvapniųjų medžiagų. Kliniškai patikrintas.

Žymos: Refectocil skatintojas, blakstienų auginimas, blakstienų kaukė

Komentarai

    Blogas           Geras